Subscribe Now

Trending News

Hakkımızda

Hakkımızda

Fırsat Meraklısı İnternet Reklam, Marka Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. olarak firmamız çeşitli işletmeler ile sözleşmeli anlaşmalar yaparak kampanyalar dahilinde düğün mekanları paylaşmaktadır. 2010 Yılından itibaren çeşitli platformlar oluşturarak 1.000 den fazla işletme ile anlaşıp 100.000 den fazla müşteri sağlamıştır. sincandugun.com projesi 2018 yılı içerisinde planlanıp hazırlanmaya başlanmıştır. 2019 son çeyreği içerisinde açılmasına karar verilmiştir.

sincandugun.com ‘ Projemize 2018 yılında adım atarak başlamış olduk 2019 Yılı Kasım ayı içerisinde projemizi tamamladık.

Aradığınız Düğün Salonunu veya Düğün Organizasyonlarını 1 dakikada bulmayı hedefleyen platform düşüncesi ile çıktığımız bu yolda başarıya ulaştığımızı görmekteyiz. Dilediğiniz düğün mekanlarını çok hızlı şekilde bularak , bulunan lokasyon ile iletişime geçebilirsiniz. Yaptığınız düğün veya organizasyon eğlencesini beğenip beğenmediğinizi görsel şekilde puanlayarak yorumlayabilirsiniz. Diğer kullanıcılar sizin yorumunuza göre değerlendirmeler yapabilirler.